مقاله ها

پرینت

جناب روحانی رئیس جمهور محترم ,مادرم میگه :

نوشته شده توسط محمدعلی اثنی عشری on . Posted in بدون مجموعه

Share this post

دکتر روحانی -خانواده شهدا-جانبازان-ایثارگران

به بهانه روز مادر - 31- فروردین - 1393

 بجای اون قابی که خونه بعضی از خانواده شهدا میبرید , به درد خانواده ها برسید:دیروز که روز مادر بود و مادرم را آورده بودیم پیش خودمون ...گپ میزدیم ...گفتم اگه بخوای مثلاً به آقای روحانی رئیس جمهوری , چیزی بگی چی میگی؟ ...گفت هیچی ... گفتم امثال شماها که مادر 2 جانباز شهید و 2 جانباز بی پرونده!! هستید ... و میگفتی وقتی که مرحوم پدرم و 6 پسرت ( یعنی ما 6 برادر) جبهه بودیم , برای اینکه اگه دزدی آمد فکربکنه مرد هم داخل خونه و اتاق هست , چندجفت کفش را همینطوری میگذاشتی پشت درب , ...حالا زینت المجالس شدید ...نه حالا و این دولت ... وزراء اکثر دولتها و رؤسای جمهوری در یک سخنرانی چند بار اسم شماها را می برند ...حالا جناب روحانی , تقریباً دو یا 3 هفته یکبار یک لوح تقدر بر میداره و میره خونه بکی  از خانواده ها , امثال شما ها سر میزنه  ... تو چند بار راجع به اشتغالِ یکی از نوه هات که پدرش در یک نوبت  فقط 36 ماه جبهه اونهم توی شلمچه بوده , میگی فکری و کاری بکنیم!!{jcomments on}

من به یکی از معاونین وزیر( که البته گَرد انقلاب و جنگ و جبهه بهش نخورده و جزو مرفهین بی درده!!) و بعضی دولتی های  دیگه درهمین رََده گفتم !! و توضیح دادم که این نوه تو پایان خدمت یا معافی داره ... فوق لیسانس حقوق با معدلِ بالای 17 داره , پدرش 3 بار جمجمه اش را عمل کرده , الآن هم از کار افتاده است  و..و..و , اون معاون وزیرِ نمک نشناس,  آنچنان جوابی بمن داد که از گفته پشیمانم کرد!!...اینجا بود که عصبانی شد و گفت : مادر! نه امثال اون لوح تقدیر  را خونمون بیارند و نه زینت المجالسمون کنند ...بروند امثال مشکل اشتغال جونهای این مملکت , این بچه های جانبازها و ایثارگران  را حل کنند!!

توضیح: امثال این معاون وزیر , در مشاغل مهم و جاهای دیگر , از وزیر گرفته تا استاندار و فرماندار غیره  در دولتِ جناب روحانی کم نیستند! که درد مردم ندارند!

        : اگر حدود 80 در صد اقتصاد ما دولتی نبود , اصلاً به اینها زنگ نمیزدیم و خودمان کار را در بخش خصوصی برای امثال این فرزند ایثارگر حل میکردیم.

       : این معاون وزیر را 32 سال پیش خودم درپست مدیر کلی معرفی و تایید و تضمین کردم!! آنموقع او ترم اول دانشگاه و در یک رشته غیر مرتبط بود! و ناچار بودم معرفی کنم , چون دانشجویان واجدشرایط آنموقع برای امثالِ این پُست دنبال جبهه و جنگ و جهاد سازندگی و ... بودند!

      : 3 نفر دیگر , که 2 نفر مشاور وزیر  و یکنفر که در نهاد ریاست جمهوری کار میکند و کسانی که خودم معرفی و تضمین و تعهد برای تصدی شغلشان در 32 و 20 سال قبل کردم اصلاً جواب تلفن را ندادند! ... وای به حال دگران!!

      : جناب روحانی بدانند , بار, با این جماعت و امثال آنها به مقصد نخواهد رسید!

     : جناب روحانی , دولتی ها و همکاران ایشان , مثل اینکه اکثراً بنا ندارند از نیروهای کارآمد , انقلابی , اصیل و کسانیکه

درد مردم و جامعه دارند , استفاده کنند!

    : والله بحث من شخصی نیست , وقتی در پاسخگوئی برای همکاری در اشتغال افراد سالم, امثال منِ رزمنده و ایثارگر و دنیا دیده و دارای تحصیلات عالیه و دنیا دیده را اینجوری می پیچینونند , وای به حال مردم عادی!!

   : و ...

Share this post