تماس با مدیر سایت

مدیر وبسایت کارآفرینها - محمدعلی اثنی عشری

پرینت

درباره ما

نوشته شده توسط محمد علی اثنی عشری on . Posted in درباره ما

Share this post


ما زنده به آنیم که آرام نداریم           موجیم که آسودگی ما عدم ماست

 به نام خدا

از منظر تعدادی افراد ممکن است اوضاع اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی، تحرک و پویایی و سرزندگی جامعه، ایده آل و قابل قبول باشد؛ اما در عین حال کم نیستند افرادی که هیچگاه از شرایط فعلی و اوضاع و احوال اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی، توسعه، پیشرفت ... و وضعیت کشور و اوضاع معیشت و کار و آینده مردم، راضی نبوده , و همواره منتقد بوده و می باشند.

تلاش ما بر آن است در وبسایت های کارآفرینها و پیشرفت، به نحوی واقع بینانه به مسائل بنگریم.

در عصر شتاب و به قول نویسنده ای فرهیخته، ابر شتاب، که هر روز، همه چیز در حال تغییر و تحول است و انسان امروز در هر کسب و کار و موقعیتی که باشد، رشد و رونق و سرزندگی و بالندگی را در گرو تغییر مداوم و رو به جلو می بیند به نحوی که باید مثل مار، پوست بیاندازد!!

ویا دوست دیگری که کارخانه دار است می گفت: چنانچه در شرکت و کارخانه ای طرح و برنامه و فعالیت برای توسعه و تغییر نباشد، آن کسب و کار و تجارت محکوم به نابودیست.

واقعیت های کوچه و بازار و فضای عینی و فضای مجازی و همه شواهد و قرائن در جامعه حاکی از اجتناب ناپذیر بودن تغییر و دگرگونی است.

همچنین نویسنده خوش ذوق و خوش فکر ایتالیایی – آمریکایی، آقای دکتر لئو بوسکالیا معتقد است در طول زندگی یک انسان درست است که هر روز خورشید از شرق طلوع و از غرب غروب می کند اما حتی دو روز از روزها نیست که این طلوع و غروب، یکسان باشد!! این مسائل از یکسو و و مسائل نهفته در فطرت و ذات انسان و به رغم مقاومت او در مقابل تغییر و تحول، ذاتاً دوستدار تغییر، آنهم از نوع تغییر و تحول رو به جلو و پیشرفت در همه ابعاد رفاهی، علمی و ... بوده و خواهان رونق و فراوانی هستند؛ ایران و ایرانی نیز از این قاعده مستثنی نیست.

چه گروه اول که همه چیز را خوب و مطلوب می بیند و چه گروه دوم که همواره منتقد بوده و خواهان بهتر شدن اوضاع و احوال مردم اند، علی القاعده  هر دو جماعت با پیشرفت و توسعه و تغییر و تحول مثبت و سازنده، موافقند.

به لحاظ گستردگی مسائل پیش روی انسانها و جوامع، سعی ما بر آنست که در دو وبسایت پیش گفته (www.pyshraft.ir  www.karafarinha.com) فعالیت و تلاش خود را بر سه محور زیر که براساس اندک دانش، تجربه و سوابق کاری نویسنده و مدیریت این سایتها استوار است، به شرح زیرمتمرکز کنیم.

الف: آسیب شناسی اجتماعی و نقد و تحلیل و بررسی مسائل اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی

ب: حوزه کار، اشتغال و کارآفرینی که در واقع موتور توسعه جوامع و جامعه ما نیز می باشد.

ج: حوره وب و آی تی و فن آوری اطلاعات که در واقع محصول انقلاب سوم صنعتی یعنی انقلاب الکترونیک درجهان است.

به جهت اینکه وبسایتهای پیش گفته بدون وابستگی به اشخاص، گروهها، احزاب و جمعیتها، اداره می شود و این دو وبسایت غیر دولتی هستند، خود را آزاد و مستقل برای فعالیت در حوزه هایی که ذکر شد، می داند و به بررسی مسائل و انتشار مقالات و نقد و بررسی عملکردها و تبلیغ موارد مثبت و سازنده، و البته در چهارچوب قانون می پردازد.

برای دستیابی به این هدف، از هر منبع و مرجع و افرادی که نوشتار و گفتار آنها سازنده و مفید باشد، استفاده خواهد شد.

نهادهای دولتی و غیر دولتی و مؤسسات انتفاعی و غیر انتفاعی و آحاد مردم و علی الخصوص صاحب نظران و کارشناسان و اندیشمندان، می توانند ضمن همکاری متقابل، از مطالب و محتویات این وبسایتها، بهره مند گردند و چنانچه مایل باشند، برای سفارشات خاص در انجام تحقیقات و انتشار مطالب و فراخوانها و آگاهسازی های خود از این بستر استفاده نمایند.

جزئیات و توضیحات تکمیلی درخصوص کارکرد و برنامه های وبسایتها، در یادداشتهای مدیر سایت منتشر خواهد شد.

برای مشاهده وبسایت شخصی مدیر سایت که در جریان تکمیل است : لطفاً اینجا کلیک بفرمائید

همچنین برای تماس با ما: لطفاً اینجا کلیک بفرمائید

ایمیل مدیرسایت: pzasna@gmail.com

موبایل: 09122403673

با کمال ادب و احترام

مدیریت وبسایت

محمدعلی اثنی عشری

Share this post