«رقم، رمق می خواهد»

(میرزا تقی خان امیرکبیر 1222-1268 هجری قمری)

<< ولادت : 1257 - شهادت 1300 هجری شمسی >>

دویست و یازدهمین سال تولد بزرگ طلایه دار صنعت ایران گرامی باد.

مردی که واردات کالاهای خارجی که از اواسط صفویه بازارهای ایران را اشباع کرده بودند، در زمان او به نصف تقلیل یافت و درآمدهای ایران در اواخر کار او تا 5 برابر افزایش یافت. ایران در زمان امیر کبیر موفق شد برای اولین بار حضوری درخور توجه در نمایشگاه بین المللی کالا که در انگلیس برگزار شده بود، پیدا کند و کالاهای صنعتی تولید ایران را که همگی در زمان امیر پا گرفته بودند، معرفی کند. 

این مَثَل یادگار اوست که «رقم، رمق می خواهد»

برای مطالعه زندگی نامه امیر, اینجا کلیک کنید

 

پرینت

وبسایت دنیای هنر و دکوراسیون

نوشته شده توسط karafarinha on .

Share this post

حضور محترم مدیریت وبسایت کارآفرینها - ثروت آفرینان

با سلام :

چنانچه معتقدید هنر, کارآفرینی ...و هنر مند , کارآفرین است , انتشار این اطلاعیه در وبسایت کارآفرینها - ثروت آفرینان و ارسال آن برای اعضاء محترم آن وبسایت , که همگان از فرهیختگان و کارآفرینان کشور میباشند مورد تقاضا می باشد/ از لطف شما سپاسگزارم - مریم نامدار

وبسایت دنیای هنر و دکوراسیون

از آنجا که علاقه افراد به داشتن ظاهری زیبا و آراسته بخصوص در میحط های زندگی و کار از هر حیث، تا حد قابل توجهی افزایش یافته ، دامنه دکوراسیون، تقریبا در همه زمینه ها گسترش یافته است. مشخصه طراحی و دکوراسیون داخلی این است که، افراد, در ایجاد فضاهای دلپذیر و پر نشاط , کاملا  آزادند و می توانند یک محیط معمولی را به فضایی دل انگیز , روحبخش  و آرامش آور مبدل کنند. با این کار نه تنها نمای کلی بهتر می شود، بلکه یک محیط  هنری دلخواه به وجود خواهد آمد که نظر و تحسین همگان را برمی انگیزد. کم نیستند افرادی که با ذوق و سلیقه ذاتی خود و با کمترین هزینه، اشیاء  کاربردی منزل و یا محل کار خود را تزئین می کنند و جلوه ای تازه به آن می دهند.

در  وب سایت ,, دنیای هنر و دکوراسیون,, تلاش شده تا بخشی از هنرهای موردنظر با خلاقیتهای خاص و منحصر به فرد به شما دوستان عزیز ارائه گردد. بهمین منظور جهت تکمیل و گسترش این هدف به همکاری و همیاری شما خوبان نیازمندیم. لذا خواهشمند است ما را در این راه همراهی فرمائید و نظرات، پیشنهادات و مطالب خود را به ایمیل مدیر سایت ( info@mondriangallery.net)ارسال تا پس از بررسی کارشناسان، اقدام به انتشار آن گردد. ضمناً در آینده ای نه چندان دور مطالب آموزشی مفیدی  ارائه خواهد شد تا جلب رضایت بیشتر شما را فراهم آورد. چنانچه در این زمینه هم راهنمایی، پیشنهاد، و یا مطالبی را مدنظر دارند، ما را از آنها محروم نفرمایند.
پیشاپیش از اینکه بخشهایی از وب سایت هنوز تکمیل و راه اندازی نشده است، عذرخواهی می شود.

برای ورود به وبسایت  : لطفاً اینجا کلیک بفرمائید

با تشکر – مدیریت وبسایت ,, دنیای هنر و دکوراسیون,,

مریم نامدار

{jcomments on}

Share this post