«رقم، رمق می خواهد»

(میرزا تقی خان امیرکبیر 1222-1268 هجری قمری)

<< ولادت : 1257 - شهادت 1300 هجری شمسی >>

دویست و یازدهمین سال تولد بزرگ طلایه دار صنعت ایران گرامی باد.

مردی که واردات کالاهای خارجی که از اواسط صفویه بازارهای ایران را اشباع کرده بودند، در زمان او به نصف تقلیل یافت و درآمدهای ایران در اواخر کار او تا 5 برابر افزایش یافت. ایران در زمان امیر کبیر موفق شد برای اولین بار حضوری درخور توجه در نمایشگاه بین المللی کالا که در انگلیس برگزار شده بود، پیدا کند و کالاهای صنعتی تولید ایران را که همگی در زمان امیر پا گرفته بودند، معرفی کند. 

این مَثَل یادگار اوست که «رقم، رمق می خواهد»

برای مطالعه زندگی نامه امیر, اینجا کلیک کنید

 

پرینت

شركت مبلمان دوناريه ارس

نوشته شده توسط کارآفرینها on .

Share this post

بيانيه خط مشی کيفيت و رسيدگی به شکايات مشتريان

شركت مبلمان دوناريه ارس

 

شرکت مبلمان دوناريه ارس به عنوان توليد کننده و وارد كننده انواع مبلمان، خط مشي خود را با محوريت مشتري مداري و فروش سالم، رسيدگي به شکايات مشتريان و طرف هاي ذينفع و  اصالت طرحها که آميخته با زندگی و گهر آدمی است، اعلام می دارد و بدين منظور سياستهاي زير را سرلوحه اقدامات خويش قرارمي دهد :

- بنيادي ترين اعتقاد ما رضايت مشتري است كه جز  در  سايه ارتقاء سطح كيفي محصولات، اجراي به موقع تعهدات ما به مشتريان و طرفهای ذينفع، قيمت مناسب و پاسخگويي سريع و شفاف در زمان دريافت شکايات آنان امکان پذير نمي باشد.

{jcomments on}

 

- کاهش ضايعات و دوباره کاری در تمامی محصولات.

- آموزش های مورد نياز و مستمر کارکنان به منظور ارتقاء دانش و خرد آنان جهت ارتباط بهتر با مشتريان و طرف های ذينفع.

- تداوم و ارائه محصولات و خدمات متفاوت به مشتريان و توسعه بازار فروش.

 

لذا با عنايت به موارد فوق و با  اين باور كه كيفيت راهي است كه پاياني براي آن نيست  و با ديدگاه احترام به مشتريان و ترويج اين موضوع در ميان تمامي پرسنل و رعايت الزامات قانوني مي كوشيم تا   مطابق با استاندارد     ISO9001:2008 و  ISO10002:2004  در جهت بهبود مستمر حركت كنيم.             

                              

اينجانب ضمن اعلام تعهد خود از طريق در اختيار قرار دادن منابع مالی کافی براي استقرار و نگهداري اين استانداردها، نسبت به بازنگري آن در جلسات بازنگري مديريت اقدام مي نمايم و از کليه پرسنل تقاضاي انجام امور محوله بر اساس اين نظام ها تحت نظر نمايندگان مديريت را دارم. 

 

                                                     مدير عامل

                                                   جواد افتخاری

 

Share this post