محمدعلی برجیان - بروجن خودرو: تلفن: 3 و 4238122 - 0382


 «رقم، رمق می خواهد»

(میرزا تقی خان امیرکبیر 1222-1268 هجری قمری)

دویست و یازدهمین سال تولد بزرگ طلایه دار صنعت ایران گرامی باد.

مردی که واردات کالاهای خارجی که از اواسط صفویه بازارهای ایران را اشباع کرده بودند، در زمان او به نصف تقلیل یافت و درآمدهای ایران در اواخر کار او تا 5 برابر افزایش یافت. ایران در زمان امیر کبیر موفق شد برای اولین بار حضوری درخور توجه در نمایشگاه بین المللی کالا که در انگلیس برگزار شده بود، پیدا کند و کالاهای صنعتی تولید ایران را که همگی در زمان امیر پا گرفته بودند، معرفی کند. 

این مَثَل یادگار اوست که «رقم، رمق می خواهد»

برای مطالعه زندگی نامه امیر, اینجا کلیک کنید

{mp4}amir-1{/mp4}

پیش فروش تعداد محدودی ازدو مدل , مینی بوسهای - شرکت بروجن خودرو

 بزودی برنامه پیش فروش تعداد محدودی از مینی بوسهای شرکت بروجن خودرو که براساس مجوز های اخذ شده از مراجع ذیربط تنظیم شده است. از طریق وبسایت شرکت و روزنامه های کثیر الانتشار به اطلاع هموطنان عزیز خواهد رسید:

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفنهای زیر تماس حاصل فرمائید:

تلفن:  4238122 - 0382

نمابر:  4238080 - 0382

پرینت

محمدعلی برجیان - بروجن خودرو

نوشته شده توسط محمدعلی برجیان - بروجن خودرو on . Posted in معرفی کارآفرینان و شرکتهای منتخب

Share this post

مهندس محمدعلی برجیان مدیرعامل شرکت بروجن خودرو

1- معرفی شرکت بروجن خودرو :

شرکت بروجن خودرو (سهامی خاص ) در تاریخ 24/2/1385 با شماره ثبت 1442 در شهرستان بروجن تاسیس گردید و هدف آن طراحی و تولید و مونتاژ انواع خودروهای عمومی و سواری و انواع خودرو با کاربرد خاص و تولید قطعات مربوطه ، ایجاد تعمیرگاههای مجاز ،

 


خدمات بعد از فروش

در سراسر کشور ، انجام کلیه امور بازرگانی در رابطه با اهداف شرکت ، اخذ نمایندگی از شرکتهای خارجی و داخلی و یا اعطای نمایندگی به شرکتهای خارجی و داخلی مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران در رابطه با اهداف شرکت ، دریافت تسهیلات بانکی داخلی و خارجی ، گشایش اعتبارات لازم و شرکت در بورس میباشد. 

شرکت بروجن خودرو در شهرک صنعتی بروجن ودر استان چهارمحال و بختیاری در مرکز کشور جمهوری اسلامی ایران واقع شده که فاصله ای معادل نود کیلومتراز اصفهان دارد و در مجاورت سی کیلومتری مجتمع فولاد مبارکه قرار گرفته است . بروجن چهار راه ارتباطی استانهای اصفهان ، خوزستان ، کهکیلویه و بویر احمد و فارس با استان چهارمحال وبختیاری میباشد.


2- انگیزه تاسیس شرکت بروجن خودرو
صنعت خودرو کشور ما طی چند سال اخیر با رفع نقصانهایی مانند پائین بودن میزان کیفیت تولید و بالا بودن قیمت و آلایندگی با مشارکت و بهره گیری از تجارب و تکنولوژی شرکتهای خارجی قدمهای اولیه را در راه شکوفائی این صنعت برداشته است و برای رسیدن به خودکفایی صنعتی در زمینه تولید خودرو و رفع نیازهای کشور و صادرات به بازارهای هدف هنوز راه طولانی در پیش دارد. لذا به منظورکمک به خودکفایی و رفع نیازهای بخش حمل و نقل مسافری و بار و از آن مهمتر به منظور توسعه استان و ایجاد اشتغال پایدار و ایجاد زمینه های شکوفایی فرزندان این مرز و بوم شرکت بروجن خودرو تاسیس شد و پس از طی مراحل کارشناسی و تائید وزارت صنایع و معادن ، در تاریخ 8/8/1385 جواز تاسیس و در تاریخ 3/4/1388 پروانه بهره برداری شرکت بروجن خودرو توسط سازمان صنایع و معادن استان چهارمحال بختیاری صادر گردید .

- هدف گذاری تولید 
با توجه به بررسی های انجام گرفته در واحد تحقیقات این شرکت هم اکنون نیاز کشور به تولید خودروهای جمعی مسافری بیش از چهار برابر ظرفیت تولید عملی کارخانجات موجود بوده و همچنین با توجه به موقعیت ایران در بین همسایگان و وجود بازار مصرف اینگونه محصولات در این کشورها تولید خودرو خصوصا خودروهای جمعی دارای توجیه بوده و زمینه اشتغال مناسبی را فراهم مینماید و استان را با سرعت بیشتری بسوی توسعه سوق خواهد داد. لذا ایجاد شرکت بروجن خودرو در چهار فاز کاری برنامه ریزی شده است که عبارتند از:فاز یک 
طرح تولید مینی بوس و میدی باس برای خودروهای با طول های 6 تا 9 متر و ظرفیت مسافری 18 تا 33 نفر صندلی برای 1200 دستگاه در سال پیش بینی گردیده که این محصولات میتواند با طرحهای مختلف در مشخصات فنی و ظاهری با توجه به کاربرد های گوناگون و مورد نیاز مشتری تولید گردند. هم اکنون این فاز در شهرک صنعتی بروجن و در کارخانه ای به وسعت 24000 متر مربع با 9200 متر مربع سالن مراحل نمونه سازی را پشت سر گذاشته و تولید صنعتی خود را با مینی بوس رز آغاز نموده است . همچنین زمینی با وسعت 42 هکتار برای توسعه و انجام فازهای بعدی خریداری که عملیات خاکی برای ساخت 28000 متر سالن تولیدی آغاز شده است.
در این فاز سطح تکنیکی پرسنل ارتقاء داده شده و متدرجا سهم تولید قطعات داخلی افزایش خواهد یافت و مهارتهای تکنیکی افراد در زمینه تولید و ارتقاء کیفیت و حذف عیوبات احتمالی شدیدا دنبال میگردد.
در مرحله بعدی باز نگری در مورد انتخاب منابع تامین مواد اولیه و قطعات اماده و قطعات استاندارد و ... دنبال خواهد شد و در پایان فاز دو هدف رسیدن به نقطه تولید3000 دستگاه خودرو جمعی مذکور با پایین آوردن هزینه های تولید و کاهش قیمت نهایی و عرضه به مشتری میباشد .
فاز دو
تولید اتوبوسهای بین شهری با سوخت دیزل و اتوبوسهای شهری با سوخت گاز طبیعی در مدلهای مختلف و همچنین اتوبوسهای مخصوص سرویس ادارات و مدارس و کاربرد های خاص

فاز سه
تولید خودروهای با ظرفیت بیش از 8 نفر تا 14 نفر (ون) و همچنین تولید وانت و خوروهای سبک کارگو با سوخت بنزین و گاز طبیعی

فاز چهار
تولید انواع کامیونت سبک و متوسط و دیگر کاربرد های خاص .

در پایان اختصارا عنوان میکنیم که داشته هایمان در این مسیر دانش فنی طراحی و تولید خودرو است ، البته یکسری دارایی های فیزیکی شامل کارگاهها ،امکانات و ماشین آلات نیز جزء داشته ها در گذر توسعه در این چندین سال تلاش بوده ولی اشتغال نیروهای تازه نفس محلی و کسب مهارت های فنی و توسعه استان چهارمحال وبختیاری به عنوان سود این صنعت در نظر گرفته شده و منتظر عنایت شما عزیزان دست اندر کار این صنعت میباشیم. بیاییم و با رقابتی کردن بازار خودرو ، هم به خودمان خدمتی کرده باشیم و هم به خودرو سازان داخلی برای قرارگیری در بین بهترین خودروسازان جهان. به امید آن روز.


 

برای مشاهده وبسایت شرکت بروجن خودرو : لطفاً اینجا کلیک بفرمائید

Share this post