شرکت پارس نئوپان: آقای حمید نظری - تلفن:982122050616+

 

توضیح و در خواست مدیریت وبسایت کارآفرینها:

علی رغم مشکلات و تنگناهائی که برای کار و خلاقیت در بخش خصوصی وجود دارد و با عنایت به اینکه متاسفانه در بسیاری موارد, دولت و بخشهای اقتصادی وابسته, رقیب شرکتها و فعالان اقتصادی در بخش خصوصی میباشند. کم و بیش , شرکتها و کارآفرینانی بعضاً گمنام هستند که درکار و فعالیتهای خود موفق بوده و به حرکت شتابان و رو به رشد خود ادامه میدهند , سعی و تلاش ما براین است تا در حد توان و امکان خود بتدریج این کارآفرینان و شرکتها و فعالیتهای آنان را معرفی کنیم.

از علاقه مندان و دوستداران رشد و توسعه اقتصادی کشور در بخش خصوصی و مدیران و کارآفرینان ارجمند توقع داریم در تماس با مدیریت وب سایت کارآفرینها ازطریق ایمیل pzasna@gmail.com ضمن ارسال بروشورها, اطلاعیه ها و برنامه های خود و شرکتهای مورد نظر , در معرفی هرچه بهتر و بیشتر ایشان مارا یاری فرمایند تا در مجموعه ایجاد شده در وبسایت, ( کارآفرینها و شرکتها) مطالب و برنامه ها و حتی کالاها و محصولات و خدمات آنها را بنحو شایسته و در صفحات مستقل و با لوگو و آرم آنها منتشرنمائیم.

دارای لوح تقدیر و کارآفرین نمونه استان مازندران

پرینت

شرکت پارس نئوپان: حمید نظری

نوشته شده توسط karafarinha on . Posted in معرفی کارآفرینان و شرکتهای منتخب

Share this post

بنام خدا

شرکت پارس نئوپان فعاليت خود را از سال 1374 در زميني به مساحت 10 هکتار واقع در غرب استان مازندران , شهر نشتارود آغاز نمود. ...{jcomments on}


اولين خط توليد نئوپان در سال 1377با ظرفيت80 مترمکعب درروز از کشور سوئيس خريداري و پس از نصب در سال 1379 راه اندازي گرديد. دومين خط توليد نئوپان نيز در سال 1379 باظرفيت 180مترمکعب در روز از کشور ايتاليا خريداري و درسال 1383به بهره برداري رسيد .
با توجه به تقاضاي بازار نسبت به محصولات روکش ملامينه وسرمايه گذاري انجام شده در اين بخش اولين خط روکش ملامينه در سال 1380 با ظرفيت1000 پرس در روز از کشور آلمان خريداري و در سال 1383 مورد بهره برداري قرارگرفت. در راستاي افزايش ظرفيت توليد در سال 1386 خط دوم روکش ملامينه باظرفيت1200 پرس در روز نيز خريداري و پس از نصب در سال 1387 آغاز به توليد نمود.
شرکت پارس نئوپان موفق گرديد در سال 1382 اولين خط توليد MDF در ابعاد استاندارد با ظرفيت300متر مکعب در روز را از کشور اسکاتلند خريداري و با راه اندازي آن در سال 1386 بخشي از نياز بازار را به اين محصول تأمين کرده و از خروج مقادير قابل توجهي ارز از کشور جلوگيري نمايد .
در حال حاضر شرکت پارس نئوپان با دارا بودن خطوط توليد MDF ، نئوپان و روکش ملامينه در زير بناي 37500
متر مربع و ايجاد اشتغال جهت بيش از 400 نفر نيروي انساني و توليد محصولات متنوع با کيفيت استاندارد بعنوان يکي از بزرگترين واحدهاي توليدی صنايع سلولزي کشور محسوب مي شود که با سرمايه گذاريهاي گسترده و اجراي پروژه هاي متعدد در اين بخش گام موثري در مسير نيل به توسعه و خود کفايي کشور برداشته است.
شرکت پارس نئوپان ضمن شناخت عوامل موثر در بهبود کيفيت کالاي توليدي و رقابت تنگاتنگ در بازار داخلي وخارجي ، برنامه ريزيهای گسترده اي درخصوص آموزش و ارتقاء دانش و مهارتهاي تخصصي کارکنان خود معمول داشته است که حاصل آن ايجاد شرايط مناسب در نگهداري وبهره برداري از ماشين آلات و تثبيت فرايند توليد محصول باکيفيت بوده است. با تأملي کوتاه بر روند رو به رشد مصرف محصولات چوبي و افزايش تقاضاي نئوپان و MDF روکش شده که سهم قابل توجهي در صنايع مبلمان , دکوراسيون اداري ، منزل و سازه هاي نمايشگاهي به خود اختصاص داده است ، شرکت پارس نئوپان نيز اقدام به توليد طرحها و رنگهاي متنوع و جذاب در جهت تأمين سليقه مصرف کنندگان نموده که تاکنون به خوبي پاسخگوي بخشي از نياز جامعه بوده است.
شرکت پارس نئوپان ضمن اعتقاد و پايبندي به اصل مشتري گرايي و در جهت رعايت حقوق مصرف کنندگان محصولات توليدي خود را از طريق شبکه نمايندگان فروش خود وتعاوني ها در سراسر کشور در اختيار مصرف کنندگان قرار می دهد.

 نمایندگان فروش

 ورود به وب سایت شرکت پارس نئوپان ,صفحه آخر ِ گزارش ...